Kik vagyunk?

Missziónk

A Cromo Alapítvány 2002-ben alakult meg azzal a céllal, hogy tréningjei, és fejlesztő projektjei révén hozzájáruljon a civil, a gazdasági és a kormányzati szereplők kistérségi és regionális együttműködéséhez egy részvételi elvű, aktív, demokratikus társadalom megerősödése érdekében Magyarországon és Európában.

Kezdeményezni, együttműködni, kipróbálni, átadni!

Alapítványunk minden programját partneri együttműködéssel valósítja meg; újszerű megoldások és tapasztalatok összegyűjtésével, ezek honosításával és az eredmények közzétételével. Tehát a Cromo:

• Felkutatja, és nyitottan fogadja ezeket a módszereket, felméri az igényeket;
  • Képzési és fejlesztési programokat alapít köréjük az érintett szervezetekkel és közösségekkel;
  • Partnereivel együtt kipróbálja és intézményesíti az eredményeket;
  • Végül projekt formájában átadja egy érintett szervezetnek, és közzéteszi a tapasztalatokat.

A kuratórium és a stáb

A Cromo Alapítvány - nevéhez hűen - sokszínű trénerstábbal működik. Munkatársaink mind végzettségüket, mind pedig szakmai tapasztalatukat tekintve különbözőek, így képzési és egyéb programjainkban hozzáértő kollégáink dolgoznak partnereinkkel és tréningrésztvevőinkkel.

A kuratórium

Kézy Béláné