Kik vagyunk?

Missziónk

A Cromo Alapítvány 2002-ben alakult meg azzal a céllal, hogy tréningjei, és fejlesztő projektjei révén hozzájáruljon a civil szektor folyamatos fejlődéséhez, egy részvételi elvű, aktív, demokratikus társadalom megerősödéséhez Magyarországon és Európában.

A kuratórium és a stáb

A Cromo Alapítvány sokszínű stábbal működik. Munkatársaink mind végzettségüket, mind pedig szakmai tapasztalatukat tekintve különbözőek, így képzési és egyéb programjainkban hozzáértő kollégáink dolgoznak partnereinkkel.

Ha szeretnél önkéntesként vagy gyakornokként dolgozni nálunk, jelentkezz itt: tornoczi.zsofia@cromo.hu

Feladatok, amiket végezhetsz: programszervezés, kutatás, tréningeken való részvétel.

Iskolai Közösségi Szolgálatra jelentkezés itt:

A kuratórium

Debreczeni László, alapító - online marketing szakértő

Simon Ildikó, a kuratórium elnöke - szociális munkás, szervezetfejlesztő és  tréner

dr. Nyilas Mihály - az ELTE Szociális Munkás és Szociálpolitika tanszékének oktatója

Solymosi József Bonifác - közösségfejlesztési szakértő

Gábriel Zoltán - stratégiafejlesztési igazgató